Masáže

Podstatou všech masáží je odstranění psychických a fyzických bloků. Člověk se uvolní, psychicky i fyzicky zharmonizuje, tělo pak lépe regeneruje a lépe odolává vnějším vlivům (stres, infekce..). Dříve byly masáže čistě lékařskou terapií, dnes si jejich blahodárný účinek můžete dopřát kdykoli.

Havajská masáž Lomi Lomi:

Je považována za perlu mezi masážemi, má přezdívku laskavé ruce, ve spojení s vůní aromatických olejů má velmi vysoký terapeutický účinek.

Indická masáž hlavy:

Odstraňuje každodenní stres, psychickou únavu, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus.

Sportovní a rekondiční masáž:

Pro sportovce je neodmyslitelnou součástí tréninku. Prokrví a uvolní namožené a stresem stažené svaly,  čímž se snižuje riziko poranění a zvyšuje výkonnost. Pomáhá uvolnit tělo i mysl, posiluje vitalitu a zlepšuje psychický a fyzický stav organismu.

Reflexní diagnostika a terapie:

Velmi účinná technika, která nepřímo působí na vnitřní orgány, zlepšuje jejich funkci a celkově harmonizuje náš organismus. Snadná pro každodenní použití i doma.

Dornova metoda:

Velmi úspěšně vyrovnává rozdílnou délku končetin a tím napravuje statiku celého těla, dochází při ní k uvolnění blokád a bolesti okolo páteře, kyčelních kloubů, kolen, kotníků a ramen.

Breussova masáž:

Jemná energetická masáž s regeneračními účinky na páteř.

Baňkování:

Podtlakem stimuluje krevní a lymfatický oběh, zrychluje metabolismus v kůži a v podkoží, čímž zlepšuje vyživení a regeneraci tkání. Vhodná metoda k odstraňování spasmů, ale i ke stimulaci vnitřních orgánů.

Moxování:

Stará čínská metoda, při které nahříváme vybrané akupunkturní body, je vhodná i pro domácí použití pro udržování dobrého zdraví, k podpoře obranyschopnosti a k celkové harmonizaci organismu.