Léčení páteře

K léčení páteře mě přivedly mé vlastní potíže se zády. Zažila jsem okamžité uvolnění, které se do té doby nepodařilo nikomu a hned jsem věděla, že tohle je má cesta.

Léčení páteře provádí Reiki mistři. Jde o velmi účinné a bezbolestné léčení pomocí univerzální životodárné energie, a to bez rizika zhoršení stavu.

Běžně je léčený okamžitě zbaven největších bolestí a dalších 10 dní se tento stav stále zlepšuje. Změny probíhají na úrovni fyzického těla, ale i v jemněhmotných úrovních, které úzce souvisí s našimi emocemi. Řeší se tedy i příčiny našich potíží.

Uvědomme si, že stav naší páteře má vliv na zdraví našich orgánů (platí to i naopak ), tudíž uvolněním bederní a křížové části páteře můžeme mimo jiné pomoci klientkám k otěhotnění, náprava krční páteře může trvale odstranit migrény a zablokovaná hrudní páteř může způsobit potíže s dýcháním, bolesti v oblasti srdce, dokonce srdeční kolaps.

Jak často doporučuji provádět léčení páteře?

Pokud máte fyzicky náročnou nebo naopak jednostrannou práci, jako je sezení u počítače, pokud se cítíte ve stresu, je vhodné toto léčení provádět pravidelně 1x za 4 týdny. Předejdete snáze zbytečným komplikacím, člověk se cítí v lepší formě a v rovnováze.